O firmie

Nasza misja jest prosta

Krotko o firmie

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1995 roku, a obecny właściciel prowadzi tą działalność od 2000 roku pod nazwą „Firma Usługowo Transportowa Lech­-Trans”.

Zajmujemy się krajowym i międzynarodowym transportem osobowym. Szczególnie specjalizujemy się w przewozach osób do Niemiec pod wskazany adres. Dbamy o komfort naszych pasażerów, dlatego transport wykonywany jest klimatyzowanymi mikrobusami (8 osób + kierowca) modelami: Opel Vivaro, Volkswagen T5, Mercedes Sprinter (posiadamy wszelkie certyfikaty i zezwolenia w zakresie zarobkowego przewozu osób).

Słowa które lubimy: Lech-Trans – Przewóz osób do Niemiec pod adres Opole, busy z niemiec do polski, busy do Niemiec, transpor Polska-Niemcy, Busy do Niemiec tanio, Promocja, przewozy do Niemiec, przewóz osób, bus do Niemiec, przejazdy do Niemiec, Opolskie, Dolnośląskie, Śląskie, Katowice, Wrocław

Transport

Firma Lech ­ Trans działa głównie na terenie województwa śląskiego, opolskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. Pasażerowie korzystający z naszych usług są ubezpieczeni na całym terytorium Europy ­ od odpowiedzialności cywilnej z tytułu przewozu osób oraz ich bagażów zgodnie z przepisami ustawy z dnia 15 listopada 1984 roku.

Z myślą o komforcie naszych klientów jesteśmy jedną z niewielu firm, która dowozi na życzenie pasażera aż pod drzwi na całym terenie Niemiec. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów, co obserwujemy po tym, że ci sami klienci stale korzystają z naszych usług i polecają nas innym.

Oferujemy Państwu dyspozycyjność dla zorganizowanych grup w zakresie: dostosowania się do daty, godziny i miejsca wyjazdu. Stale dokładamy wszelkich starań, aby podnosić jakość i zakres świadczonych usług. Nasze motto, które pomaga nam budować zorganizowaną firmę to słowa: „zawsze pewnie i na czas”.

Gwarantujemy:

  • wysoko wykwalifikowaną i miłą kadrę kierowców;
  • ­ przejazd w komfortowych warunkach;
  • ­ ubezpieczenie na czas podróży;
  • ­ licencje i pozwolenia na przewozy krajowe i międzynarodowe;

Ostatnio z naszych usług korzystali klienci z miast:

Opole, Brzeg, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice, Wrocław, Katowice

Dolnośląskie: Bolesławiec, Legnica, Oleśnica, Oława, Wrocław, Zgorzelec

Śląskie: Bytom Chorzów Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Piekary ŚL., Racibórz, Ruda Śl. Rybnik, Siemianowice Śl. Sosnowiec, Tarnowskie Góry,Tychy, Zabrze, Żory

Małopolskie: Kraków, Chrzanów, Krzeszowice, Wieliczka

Certyfikaty

Back to top