Busy z Niemiec do Polski

Zadzwoń i zamów Busa z Niemiec do Polski

BUSY Z NIEMIEC DO POLSKI – Lech – trans

Chcesz odwiedzić Ojczyznę? Masz w planach wizytę u rodziny w Polsce lub wracasz na długo wyczekiwany urlop? Z niezawodnym wsparciem Lech-Trans dotrzesz do Polski komfortowo, szybko i w bardzo atrakcyjnej cenie. Nasze bogate doświadczenie w świadczeniu usług transportowych to ponad 20 letni okres sukcesów na rynku transportu krajowego i międzynarodowego, dlatego jesteśmy firmą, której możesz zaufać

Busy do Niemiec Busy z Niemiec do Polski z lech Trans to gwarancja atrakcyjnej ceny i najwyższego komfortu jazdy, a w ramach biletu na przejazd, każdy pasażer otrzymuje również ubezpieczenie na czas podróży (w związku z odpowiedzialnością cywilną z tytułu przewozu osób oraz bagaży zgodnie z przepisami ustawy z dnia 15 listopada 1984 roku).

Województwo dolnośląskie

410 złprzejazd w jedną stronę

Województwo opolskie

410 złprzejazd w jedną stronę

Województwo śląskie

410 złprzejazd w jedną stronę

Województwo małopolskie

500 złprzejazd w jedną stronę

Województwo łódzkie

460 złprzejazd w jedną stronę

Województwo świętokrzyskie

510 złprzejazd w jedną stronę

Województwo podkarpackie

520 złprzejazd w jedną stronę

Województwo lubelskie

520 złprzejazd w jedną stronę

DLACZEGO LECH-TRANS BUSY Z NIEMIEC DO POLSKI?

  • kompleksowe wsparcie transportowe pomiędzy Niemcami i Polską,

  • wszelkie niezbędne dokumenty konieczne w świadczeniu usług z zakresu przewozu osób na trasach międzynarodowych,

  • najwyższej klasy flota mikrobusów (8 osobowych plus kierowca) nowych, serwisowanych w autoryzowanych serwisach,

  • wysokiej klasy kierowcy z bogatym doświadczeniem na trasach międzynarodowych, którzy charakteryzują się wyjątkową uprzejmością i pełnym profesjonalizmem.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT Z LECH-TRANS

Ponieważ pragniemy zapewnić najwyższej jakości usługi, zapewniamy naszym Klientom bardzo atrakcyjne wyceny biletów, a przy tym pomagamy znaleźć najdogodniejsze połączenia. Stale rosnące grono zadowolonych Klientów sprawia, że z tym większą pasją i zaangażowanie dochowujemy wszelkich starań, aby transport za pośrednictwem naszych mikrobusów był jak najbardziej wygodny i przyjemny. Nasze pojazdy to modele takie jak Opel Vivaro, Volkswagen T5 czy Mercedes Sprinter wyposażone są w klimatyzację i liczne udogodnienia dla podniesienia komfortu podróży.

PRZYSTĘPNA CENA

Zainteresowanie naszą ofertą z roku na rok wzrasta, dlatego chętnie rozwijamy zakres naszych usług transportowych. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania wszelkich informacji i pomocy.

Back to top