Busy do Niemiec

Zadzwoń i zamów Busa

BUSY DO NIEMIEC – Lech – trans

Planujesz odwiedzić swoją rodzinę w Niemczech? Pragniesz zobaczyć ciekawe miejsca i poznać bliżej uroki kraju naszych zachodnich sąsiadów? A możesz wyjeżdżasz do pracy i szukasz komfortowej opcji transportu? Busy do Niemiec z Lech-Trans to doskonałe rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Oferujemy obszerny zakres usług, a podróże z nami to czysta przyjemność i najwyższej jakości komfort jazdy.

Busy do Niemiec Jako profesjonaliści działający z pasją, oferujemy kompleksowe usługi przewozu osób busami do Niemiec z różnych zakątków Polski w tym województwa śląskiego, małopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego czy lubelskiego. Z nami dotrzesz pod wskazany adres w Niemczech szybko i przyjemnie, a dodatkowo w ramach atrakcyjnej ceny biletów otrzymasz ubezpieczenie na czas podróży. Dysponujemy bogatą flotą wysokiej klasy pojazdów, w tym między innymi samochody do przewozu 8 osób (plus kierowca) marek takich jak Opel Vivaro, Volkswagen T5 oraz Mercedes Sprinter. Pojazdy są nowe, w pełni sprawne i zadbane, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo podróży naszym Klientom.

Województwo dolnośląskie

410 złprzejazd w jedną stronę

Województwo opolskie

410 złprzejazd w jedną stronę

Województwo śląskie

410 złprzejazd w jedną stronę

Województwo małopolskie

500 złprzejazd w jedną stronę

Województwo łódzkie

460 złprzejazd w jedną stronę

Województwo świętokrzyskie

510 złprzejazd w jedną stronę

Województwo podkarpackie

520 złprzejazd w jedną stronę

Województwo lubelskie

520 złprzejazd w jedną stronę

Dlaczego Lech-trans Busy do Niemiec ?

  • Nasi Klienci zostają przetransportowani z punktu w Polsce pod wskazany adres za zachodnią granicą, dlatego mogą cieszyć się komfortem i przyjemnością podróży bez obaw o błądzenie lub konieczność organizowania dojazdu z punktu w Niemczech.

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a szerokie grono stałych Klientów jest dla nas najlepszą opinią.

  • Oferujemy atrakcyjne rozwiązania dla firm.

  • Nasze pojazdy są w pełni sprawne, zapewniamy gwarancję aktualnych przeglądów i doskonałego stanu technicznego.

  • Kierowcy Lech-Trans to profesjonaliści, których odznacza wyjątkowa uprzejmość i najwyższa jakość usług. Posiadają bogate doświadczenie w przewozach międzynarodowych i krajowych, zapewniając bezpieczne przejazdy.

Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny, a bogata oferta Busy do Niemiec i profesjonalna obsługa to nasze niewątpliwe atuty. Jeżeli pragniesz dowiedzieć się więcej, bądź chcesz znaleźć transport dla siebie, swojej rodziny, firmy itp. zachęcamy do kontakt

Back to top