Zabrze

Busy Do Niemiec Zabrze

BUSY DO NIEMIEC Zabrze (Śląskie) – Lech – trans

Lech-Trans busy do Niemiec Zabrze to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w przewozie osób do Niemiec. Jako nieliczni oferujemy dowóz pod wskazany adres, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że zabłądzisz w nieznanym mieście. Podróż odbywa się wysokiej klasy komfortowymi mikrobusami takimi jak Opel Vivaro, Volkswagen T5 czy Mercedes Sprinter. Wszystkie samochody posiadają klimatyzację i inne udogodnienia dla wysokiego komfortu podróży, a także aktualną dokumentację serwisową oraz wszelkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia do zarobkowego przewozu osób. Posiadamy również grono doświadczonych kierowców z wieloletnim stażem, którzy szybko i bezpiecznie dowiozą Cię pod wskazany adres.

Busy do Niemiec Kraków

Dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu nasza firma stale się rozwija, a kierowcy stale biorą udział w kursach i szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym a także udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W cenie przejazdu otrzymasz od nas ubezpieczenie na czas podróży, a nasi pracownicy w biurze chętnie pomogą Ci dobrać najdogodniejszy termin oraz miejsce wyjazdu.

Województwo dolnośląskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo opolskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo śląskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

Województwo małopolskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

DLACZEGO WARTO JECHAĆ NASZYM BUSEM DO NIEMIEC?

  • Dowozimy pod wskazany adres w Niemczech
  • Podróż odbywa się komfortowym 8-osobowym busem wyposażonym w klimatyzację
  • Otrzymujesz od nas ubezpieczenie na czas podróży – w cenie przejazdu
  • Gwarantujemy najwyższą jakość w przystępnej cenie

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT Z BUSY DO NIEMIEC ZABRZE LECH-TRANS

Nasze motto to “zawsze pewnie i na czas”, dlatego masz gwarancję, że wybierając busy do Niemiec Lech-Trans szybko i bezpiecznie dotrzesz na miejsce. Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie podróży – od wyboru miejsca i terminu wyjazdu aż po dojazd na miejsce.

PRZYSTĘPNA CENA

Busy do Niemiec Zabrze to gwarancja najwyższej jakości w przystępnej cenie dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów, którzy chętnie ponownie korzystają z naszych usług. Posiadamy także atrakcyjne oferty dla firm i grup zorganizowanych. Zapraszamy do kontaktu!

Busy do Niemiec Kraków

Klienci Wyszukali nas po frazie: Busy do Niemiec Zabrze

Ostatnio z naszych usług korzystali klienci z miast:

Opolskie: Opole, Brzeg, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice

Dolnośląskie: Bolesławiec, Legnica, Oleśnica, Oława, Wrocław, Zgorzelec

Śląskie: BytomChorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Piekary ŚL., Racibórz, Ruda Śl. Rybnik, Siemianowice Śl. Sosnowiec, Tarnowskie Góry,Tychy, Zabrze, Żory

Małopolskie: Kraków, Chrzanów, Krzeszowice, Wieliczka

Back to top