Strzelce Opolskie

Busy do Niemiec Strzelce Opolskie

BUSY DO NIEMIEC Strzelce Opolskie (Opolskie) – Lech – trans

Lech-Trans Busy do Niemiec Strzelce Opolskie to niezawodne busy, którymi dojedziesz pod wskazany adres. Jeśli zależy Ci na bezpiecznej podróży w komfortowych warunkach masz do wyboru takie pojazdy jak Opel Vivaro, Volkswagen T5 czy Mercedes Sprinter. Wszystkie samochody są klimatyzowane, w pełni sprawne, posiadają pełną i aktualną dokumentację techniczną.

Busy do Niemiec KrakówNaszymi busami do Niemiec jeżdżą zawodowi kierowcy, doświadczeni na trasach międzynarodowych. Ponadto nasi kierowcy są przeszkoleni z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Województwo dolnośląskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo opolskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo śląskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

Województwo małopolskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

CO ZYSKUJESZ WYBIERAJĄC BUSY DO NIEMIEC STRZELCE OPOLSKIE?

  • Najwyższa jakość w przystępnej cenie
  • Profesjonalna obsługa zarówno w biurze jak i na trasie
  • Doświadczonego kierowcę z zamiłowaniem do pracy, który jest przeszkolony z zasad udzielania pierwszej pomocy
  • Transport prywatny oraz zorganizowany

STAWIAMY NA BEZPIECZEŃSTWO ORAZ KOMFORT

Nasze 8-osobowe busy gwarantują bezpieczną i komfortową podróż również dla firm i grup zorganizowanych. Przez ponad 20 lat działalności Lech-Trans Busy do Niemiec Strzelce Opolskie zaufało nam wielu klientów z całego województwa opolskiego, ale też i dolnośląskiego, śląskiego i małopolskiego, dlatego nawet jadąc z nami po raz pierwszy możesz czuć się pewnie i spokojnie.

ATRAKCYJNA CENA

Wybierając naszą firmę, w cenie biletu otrzymujesz także ubezpieczenie na czas podróży. Rzetelna obsługa w naszym biurze zaproponuje Ci dobraną do Ciebie ofertę – najkorzystniejszy termin i miejsce wyjazdu. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Busy do Niemiec Kraków

Klienci Wyszukali nas po frazie: Busy do Niemiec Strzelce Opolskie

Ostatnio z naszych usług korzystali klienci z miast:

Opolskie: Opole, Brzeg, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice

Dolnośląskie: Bolesławiec, Legnica, Oleśnica, Oława, Wrocław, Zgorzelec

Śląskie: BytomChorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Piekary ŚL., Racibórz, Ruda Śl. Rybnik, Siemianowice Śl. Sosnowiec, Tarnowskie Góry,Tychy, Zabrze, Żory

Małopolskie: Kraków, Chrzanów, Krzeszowice, Wieliczka

Back to top