Racibórz

Busy Do Niemiec Racibórz

BUSY DO NIEMIEC Racibórz (Śląskie) – Lech – trans

Mieszkasz w okolicy Raciborza, ale chcesz dotrzeć do Niemiec w rozsądnej cenie? Lech-Trans busy do Niemiec Racibórz oferuje przewozy osobowe. Busy do Niemiec Racibórz to wysoki komfort podróży, ponieważ naszymi busami dojedziesz pod wskazany adres. Posiadamy flotę w pełni sprawnych, wygodnych i bezpiecznych 8-osobowych busów, są to takie samochody jak Opel Vivaro, Volkswagen T5 i Mercedes Sprinter. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację i inne udogodnienia, aby podróż przebiegła w przyjemnych warunkach oraz posiadają pełną dokumentację serwisową.

Busy do Niemiec Kraków

Kierowcy naszych busów to uprzejmi, wykwalifikowani kierowcy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w przewozach krajowych i międzynarodowych oraz szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Województwo dolnośląskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo opolskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo śląskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

Województwo małopolskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE BUSY DO NIEMIEC?

  • Dowozimy pod wskazany adres
  • Jeździmy zarówno w słońcu jak i w deszczu
  • Otrzymujesz ubezpieczenie na czas podróży
  • Gwarantujemy najwyższą jakość w przystępnej cenie

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT Z BUSY DO NIEMIEC RACIBÓRZ LECH-TRANS

Nasze motto to „zawsze, pewnie i na czas”, dzięki czemu masz pewność, że z nami dojedziesz szybko i bezpiecznie na wyznaczone miejsce.

PRZYSTĘPNA CENA

Działamy na rynku od ponad 20 lat i gwarantujemy usługi najwyższej jakości, dlatego grono zadowolonych klientów stale się powiększa. Oferujemy również atrakcyjne opcje dla grup zorganizowanych i firm. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Busy do Niemiec Kraków

Klienci Wyszukali nas po frazie: Busy do Niemiec Racibórz

Ostatnio z naszych usług korzystali klienci z miast:

Opolskie: Opole, Brzeg, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice

Dolnośląskie: Bolesławiec, Legnica, Oleśnica, Oława, Wrocław, Zgorzelec

Śląskie: BytomChorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Piekary ŚL., Racibórz, Ruda Śl. Rybnik, Siemianowice Śl. Sosnowiec, Tarnowskie Góry,Tychy, Zabrze, Żory

Małopolskie: Kraków, Chrzanów, Krzeszowice, Wieliczka

Back to top