Olesno

Busy do Niemiec Olesno

BUSY DO NIEMIEC Olesno (Opolskie) – Lech – trans

Firma Lech-Trans dzięki swojemu ponad 20-letniemu doświadczeniu wysyła busy do Niemiec z całego województwa opolskiego – przyjedziemy po Ciebie także do Olesna. Nie musisz martwić się o dojazd do punktu docelowego, ponieważ bezpiecznie i w komfortowych warunkach dowieziemy Cię pod wskazany adres.

Busy do Niemiec KrakówDbamy o bezpieczeństwo klientów, dlatego nasze busy regularnie przechodzą przeglądy i serwisy, dlatego nie musisz się o nic martwić.

Województwo dolnośląskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo opolskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo śląskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

Województwo małopolskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

CO ZYSKUJESZ WYBIERAJĄC NASZĄ FIRMĘ?

  • Klimatyzowane i komfortowe busy takich marek jak Opel, Mercedes czy Volkswagen, które zawiozą Cię pod wskazany adres, a także ubezpieczenie na czas podróży (w związku z odpowiedzialnością cywilną z tytułu przewozu osób oraz bagaży zgodnie z przepisami ustawy z dnia 15 listopada 1984 roku).
  • Fachową obsługę, uprzejmego i doświadczonego kierowcę z zamiłowaniem do pracy, który jest przeszkolony z zasad udzielania pierwszej pomocy.
  • W biurze nasi pracownicy pomogą Ci znaleźć odpowiedni termin i miejsce wyjazdu.
  • Najwyższą jakość w najlepszej cenie!

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT Z LECH-TRANS

Lech-Trans to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem, dlatego zaufało nam już mnóstwo Klientów. Nasz stały rozwój i pasja sprawiają, że zakres świadczonych przez nas usług jest coraz większy i bardziej kompleksowy, aby spełnić wszelkie wymagania.

PRZYSTĘPNA CENA

Prowadzisz firmę i potrzebujesz transportu do Niemiec? Zajmujemy się także przewozem grup zorganizowanych. Zapraszamy do kontaktu, a zaproponujemy atrakcyjną ofertę.

Busy do Niemiec Kraków

Klienci Wyszukali nas po frazie: Busy do Niemiec Olesno

Ostatnio z naszych usług korzystali klienci z miast:

Opolskie: Opole, Brzeg, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice

Dolnośląskie: Bolesławiec, Legnica, Oleśnica, Oława, Wrocław, Zgorzelec

Śląskie: BytomChorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Piekary ŚL., Racibórz, Ruda Śl. Rybnik, Siemianowice Śl. Sosnowiec, Tarnowskie Góry,Tychy, Zabrze, Żory

Małopolskie: Kraków, Chrzanów, Krzeszowice, Wieliczka

Back to top