Oława

Busy Do Niemiec Oława

BUSY DO NIEMIEC Oława (Dolnośląskie) – Lech – trans

Jeżeli mieszkasz w województwie dolnośląskim w okolicach Oławy i chcesz dotrzeć za naszą zachodnią granicę, Lech-Trans oferuje dla Ciebie najwyższej jakości usługi transportowe. Busy do Niemiec Oława to niezwykły komfort podróży, a punkt docelowy znajdujący się pod wybranym przez Ciebie adresem sprawia, że możesz cieszyć się bezproblemowym i zarazem atrakcyjnym cenowo dojazdem do Twojego celu podróży.

Busy do Niemiec Kraków

Jako firma, która działa na rynku już ponad 20 lat zapewniamy najwyższej jakości usługi transportowe zarówno krajowe jak i międzynarodowe, dlatego z nami możesz mieć pewność, że podróż minie szybko i przyjemnie, a przy tym bezpiecznie.

Województwo dolnośląskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo opolskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo śląskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

Województwo małopolskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA BUSY DO NIEMIEC LECH-TRANS?

  • Posiadamy flotę nowych, w pełni sprawnych mikrobusów takich jak Opel Vivaro, Volkswagen T5 czy Mercedes Sprinter
  • Lech-Trans to gwarancja usług najwyższej jakości, które doceniło już wielu klientów nie tylko z woj. dolnośląskiego ale i z całego kraju
  • Nasi kierowcy to wykwalifikowana kadra, która posiada wieloletnie doświadczenie w przewozach krajowych i międzynarodowych, a ich wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższą jakość usług to niezwykle ważny aspekt naszej działalności.
  • W naszym biurze uzyskasz kompleksową i profesjonalną pomoc

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT Z BUSY DO NIEMIEC OŁAWA LECH-TRANS

Flota naszych pojazdów to nowe i wysokiej klasy mikrobusy, które zapewniają pełen komfort i bezpieczeństwo jazdy. Gwarantujemy aktualność wszystkich przeglądów oraz pełną sprawność nawet w niełatwych warunkach atmosferycznych.

PRZYSTĘPNA CENA

Proponujemy niskie ceny, a niezawodna obsługa to nasz największy plus. Jeżeli chcesz uzyskać większej dawki informacji -zachęcamy do kontaktu.

Busy do Niemiec Kraków

Klienci Wyszukali nas po frazie: Busy do Niemiec Oława

Ostatnio z naszych usług korzystali klienci z miast:

Opolskie: Opole, Brzeg, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice

Dolnośląskie: Bolesławiec, Legnica, Oleśnica, Oława, Wrocław, Zgorzelec

Śląskie: BytomChorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Piekary ŚL., Racibórz, Ruda Śl. Rybnik, Siemianowice Śl. Sosnowiec, Tarnowskie Góry,Tychy, Zabrze, Żory

Małopolskie: Kraków, Chrzanów, Krzeszowice, Wieliczka

Back to top