Kluczbork

Busy do Niemiec Kluczbork

BUSY DO NIEMIEC Kluczbork (Opolskie) – Lech – trans

Lech-Trans oferuje busy do Niemiec, które kursują po całym województwie opolskim. Przyjadą po Ciebie także do Kluczborka. Masz szansę sprawić sobie podróż do Niemiec komfortowym busem, który zawiezie Cię pod wskazany adres. Busy do Niemiec od Lech-Transu to najwyższa jakość w najniższej cenie, gdzie oprócz biletu otrzymasz również ubezpieczenie na czas podróży (w związku z odpowiedzialnością cywilną z tytułu przewozu osób oraz bagaży zgodnie z przepisami ustawy z dnia 15 listopada 1984 roku).

Busy do Niemiec KrakówLech-Trans to firma, która działa na rynku już ponad 20 lat i starając zapewnić najlepsze warunki podróży posiadamy we flocie takie samochody jak Opel Vivaro, Volkswagen T5 czy Mercedes Sprinter wyposażone w klimatyzację i wiele innych udogodnień.

Województwo dolnośląskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo opolskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo śląskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

Województwo małopolskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS?

  • Wieloletnie doświadczenie na rynku i stale powiększająca się lista zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają.
  • W naszej flocie znajdują się pojazdy w pełni sprawne, posiadające kompletną dokumentację przeglądów i serwisów.
  • Na każdej trasie jeździ wyszkolony i doświadczony kierowca, który również posiada uprawnienia do udzielenia pierwszej pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.
  • W biurze spotkasz profesjonalną obsługę, która pomoże rozwiązać wszelkie problemy i dobierze najlepszy termin oraz miejsce wyjazdu.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT Z LECH-TRANS

Lech-Trans to firma, która cieszy się zaufaniem wielu Klientów zarówno z okolic Kluczborka i nie tylko.  Stale się rozwijamy, a przez naszą pasję zakres naszych usług staje się coraz bogatszy. Robimy to wszystko by spełnić Państwa wymagania.

PRZYSTĘPNA CENA

Busy do Niemiec zapewniają również atrakcyjne oferty dla grup zorganizowanych i firm. Skontaktuj się z nami!

Busy do Niemiec Kraków

Klienci Wyszukali nas po frazie: Busy do Niemiec Kluczbork

Ostatnio z naszych usług korzystali klienci z miast:

Opolskie: Opole, Brzeg, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice

Dolnośląskie: Bolesławiec, Legnica, Oleśnica, Oława, Wrocław, Zgorzelec

Śląskie: BytomChorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Piekary ŚL., Racibórz, Ruda Śl. Rybnik, Siemianowice Śl. Sosnowiec, Tarnowskie Góry,Tychy, Zabrze, Żory

Małopolskie: Kraków, Chrzanów, Krzeszowice, Wieliczka

Back to top