Busy do Niemiec Katowice

Busy do Niemiec Katowice

Zadzwoń i zamów Busa do Niemiec z Katowic

BUSY DO NIEMIEC KATOWICE – ŚLĄSKIE – Lech – trans

Jeżeli mieszkasz na Śląsku w okolicach miasta Katowice i pragniesz dotrzeć za naszą zachodnią granicę, Lech-Trans oferuje dla Ciebie najwyższej jakości usługi transportowe. Busy do Niemiec z Katowic to niezwykły komfort podróży, a punkt docelowy znajdujący się pod wybranym przez Ciebie adresem sprawia, że możesz cieszyć się bezproblemowym i zarazem atrakcyjnym cenowo dojazdem do Twojego celu podróży.

Busy do Niemiec KatowiceJako firma, która działa na rynku już ponad 20 lat zapewniamy najwyższej jakości usługi transportowe (Busy do Niemiec Katowice) zarówno krajowe jak i międzynarodowe, dlatego z nami możesz mieć pewność, że podróż minie szybko i przyjemnie, a przy tym bezpiecznie. Na terenie Śląska z naszych usług korzystali już mieszkańcy Katowic oraz miast takich jak Bytom, Bielsko-Biała, Cieszyn, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Kłobuck, Knurów, Kuźnia Raciborska, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pyskowice, Pyrzowice, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Skoczów, Sosnowiec, Siewierz, Tarnowskie Góry, Tychy, Ustroń, Wisła, Wodzisław Śląski, Zawiercie, Zabrze oraz Żory.

Województwo dolnośląskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo opolskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo śląskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

Województwo małopolskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

Z jakiego powodu Lech-trans Busy do Niemiec z Katowic ?

  • Lech-Trans to przede wszystkim najwyższej jakości usługi transportowe, które doceniło już mnóstwo Klientów z Katowic oraz całego Śląska.
  • Oferujemy niezwykle atrakcyjne opcje dla firm, grup zorganizowanych itp. dzięki czemu mogą się one cieszyć najwyższym komfortem jazdy, a naszym mottem jest być „zawsze pewnie i na czas”.
  • Nasi kierowcy to wykwalifikowana kadra, która posiada wieloletnie doświadczenie w przewozach krajowych i międzynarodowych, a ich wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższą jakość usług to niezwykle ważny aspekt naszej działalności.
  • Flota naszych pojazdów to nowe i wysokiej klasy mikrobusy, które zapewniają pełen komfort i bezpieczeństwo jazdy. Gwarantujemy aktualność wszystkich przeglądów oraz pełną sprawność nawet w niełatwych warunkach atmosferycznych.
  • Nasze biura obsługi zapewniają uprzejmą i kompleksową obsługę.

Niskie ceny:

Proponujemy niskie ceny, a mnogi zestaw Busów do Niemiec z Katowic i niezawodna obsługa to nasz dobitny plus. Jeżeli jesteś żądny większej dawki informacji, lub zabiegasz o busa dla siebie, swojej całej  rodziny, interesu itp. zachęcamy do kontaktu

Busy do Niemiec Katowice

Klienci Wyszukali nas po frazie: busy do Niemiec Katowice

Ostatnio z naszych usług korzystali klienci z miast:

Opolskie: Opole, Brzeg, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice

Dolnośląskie: Bolesławiec, Legnica, Oleśnica, Oława, Wrocław, Zgorzelec

Śląskie: BytomChorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Piekary ŚL., Racibórz, Ruda Śl. Rybnik, Siemianowice Śl. Sosnowiec, Tarnowskie Góry,Tychy, Zabrze, Żory

Małopolskie: Kraków, Chrzanów, Krzeszowice, Wieliczka

Back to top