Chorzów

Busy Do Niemiec Chorzów

BUSY DO NIEMIEC Chorzów (Śląskie) – Lech – trans

Lech-Trans busy do Niemiec Chorzów to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w transporcie osób pod adres w Niemczech. Posiadamy flotę nowych, regularnie serwisowanych mikrobusów (Opel Vivaro, Volkswagen T5, Mercedes Sprinter) wyposażonych w klimatyzację i inne udogodnienia dla komfortu naszych klientów. Dbając o bezpieczeństwo naszych pasażerów, kierowcy stale się rozwijają i biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach, posiadają również uprawnienia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Busy do Niemiec Kraków

Do każdego przejazdu klient otrzymuje także ubezpieczenie na czas podróży (w związku z odpowiedzialnością cywilną z tytułu przewozu osób oraz bagaży zgodnie z przepisami ustawy z dnia 15 listopada 1984 roku). W biurze spotkasz miłą i kompetentną obsługę, która pomoże Ci dobrać odpowiedni termin i miejsce wyjazdu.

Województwo dolnośląskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo opolskie

500 zł przejazd w obie strony
  • 300 zł – w jedną stronę

Województwo śląskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

Województwo małopolskie

550 zł przejazd w obie strony
  • 330 zł – w jedną stronę

BUSY DO NIEMIEC CHORZÓW TO:

  • gwarancja bezpiecznej i szybkiej podróży
  • przejazd pod wskazany adres w Niemczech
  • miła i profesjonalna obsługa na każdym etapie podróży
  • gwarancja najwyższej jakości w przystępnej cenie

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT Z BUSY DO NIEMIEC CHORZÓW

Wybierając busy do Niemiec Chorzów Lech-Trans gwarantujemy, że dotrzesz na miejsce szybko i bezpiecznie, ponieważ nasze pojazdy regularnie przechodzą wszystkie serwisy i przeglądy techniczne.

PRZYSTĘPNA CENA

Z naszych usług korzystają także firmy i grupy zorganizowane, dla których przygotowujemy atrakcyjne oferty. Zapraszamy do kontaktu!

Busy do Niemiec Kraków

Klienci Wyszukali nas po frazie: Busy do Niemiec Chorzów

Ostatnio z naszych usług korzystali klienci z miast:

Opolskie: Opole, Brzeg, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice

Dolnośląskie: Bolesławiec, Legnica, Oleśnica, Oława, Wrocław, Zgorzelec

Śląskie: Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Piekary ŚL., Racibórz, Ruda Śl. Rybnik, Siemianowice Śl. Sosnowiec, Tarnowskie Góry,Tychy, Zabrze, Żory

Małopolskie: Kraków, Chrzanów, Krzeszowice, Wieliczka

Back to top