Busy do niemiec

Busy do Niemiec

 

Firma Lech ­ Trans przewóz osób do Niemiec działa W powierzchni województwa śląskiego – Katowice, opolskiego – opole, wielkopolskiego – Kraków i dolnośląskiego – Wrocław. Podróżujący używający z naszych usług są ubezpieczeni na czas podróży ­ od odpowiedzialności cywilnej z tytułu przewozu osób oraz bagażów zgodnie z przepisami ustawy z dnia 15 listopada 1984 roku.

Z myślą o luksusie naszych klientów jesteśmy jedną z niewielu firm, która dowozi na życzenie pasażera aż pod drzwi na całym terenie Niemiec. Radujemy z się zaufaniem naszych klientów, co odbieramy po tym, że ci sami Klienci ciągle korzystają z naszych usług i polecają nas innym.
Busy do niemiec – Proponujemy klientom dostępność dla obozów w zakresie: dostosowania się do daty, godziny i miejsca wyjazdu. Stale dokładamy wszelkich starań, aby podnosić kwalifikacje i zakres świadczonych usług.

Klienci Wyszukali nas po frazie: busy do niemiec

 

Ostatnio z naszych usług korzystali klienci z miast:

Opole, Brzeg, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice, Wrocław, Katowice

Dolnośląskie: Bolesławiec, Legnica, Oleśnica, Oława, Wrocław, Zgorzelec

Śląskie: Bytom Chorzów Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Piekary ŚL., Racibórz, Ruda Śl. Rybnik, Siemianowice Śl. Sosnowiec, Tarnowskie Góry,Tychy, Zabrze, Żory

Małopolskie: Kraków, Chrzanów, Krzeszowice, Wieliczka

Back to top

Facebook